06.01.2021
Координатор проекти, Митра Транслейшънс ООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1100 BGN (Бруто); Езици: Английски

Координатор проекти

Агенция за преводи „Митра Транслейшънс“ е водещ доставчик на езикови услуги. Вече повече от три десетилетия предлагаме широка гама чуждоезикови услуги на бизнес клиенти, физически лица и организации на българския и на международния пазар.

Търсим координатор проекти за офиса ни в гр. Варна.

Основни задължения:
• Да посреща клиентите в офиса;
• Да консултира, оферира и договаря поръчките за превод;
• Да управлява няколко проекта едновременно;
• Да координира всички етапи на проектите си и да предвижда колко време ще отнеме всеки един от тях;
• Да договаря сроковете за изпълнение и цените с доставчиците на услуги (преводачи, редактори и др.);
• Да установява и поддържа отлични взаимоотношения с тези доставчици;
• Да следи напредъка на проектите;
• Да подготвя и поддържа документацията по проектите;
• Да спазва установените работни процеси;
• На различни етапи на проектите да извършва проверки за качество и точност (корекция, подготовка за печат, осигуряване на качеството);
• Да следи за редовно плащане от страна на клиентите, както и за забавени плащания;
• Да отговаря за плащанията в брой, както и да води дневната отчетност на постъпващите суми в брой.

Изисквания:
• Висше образование;
• Отличен английски език – писмено и говоримо;
• Отлична граматика на български език;
• Отлична компютърна грамотност (Windows, MS Office, формат на текстове);
• Внимание към детайлите и способност за извършване на няколко паралелни дейности;
• Отговорност към поетите срокове;
• Умения за решаване на проблеми и анализ;
• Самостоятелност при изпълняване на задълженията;
• Способност за работа под напрежение и в динамична среда;
• Опит в управлението на поръчки за превод.

Ние Ви предлагаме:
• Дългосрочно трудово правоотношение;
• Отлична работна среда;
• Конкурентно възнаграждение;
• Постоянно обучение и обмен на опит;
• 8-часов работен ден;
• Стандартна работна седмица (понеделник – петък), с работно време от 09:00 ч. до 18:00 ч.;
• Брутна работна заплата: 1100 лв.;
• Възможност за развитие и повишаване на заплатата.

Препоръка от предходен работодател се счита за предимство.

В случай че проявявате интерес и имате възможност да започнете веднага, моля, изпратете автобиография и препоръки, чрез бутона "Кандидатствай". Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Ще се радваме да се присъедините към нашия екип. Успех!

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
Митра Транслейшънс ООД  Известие за нови обяви
Повече за Митра Транслейшънс ООД
Всички обяви на Митра Транслейшънс ООД