05.01.2021, Ref.#: PM1
★★★★★ Продуктов Мениджър, Ворлд Медисине Европа ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Продуктов Мениджър

"WORLD MEDICINE EUROPE" е международна фармацевтична компания.

Основни отговорности и задължения:
- Управлява продуктовото портфолио
- Обучение на медицинските представители
- Представлява компанията и поддържа редовни контакти с лекари и фармацевти
- Отговаря за събирането на информация относно пазара, големи потенциални клиенти тенденции и възможности за развитие
- Участва в процеса по административно и системно обезпечаване на продажбите
- Участва в търсенето и разработването на нови бизнес възможности
- Създава и развива ефективни продажбени и маркетингови подходи

Изисквания за заемане на длъжността:
- Висше образование – Медицина и Фармация
- Практически опит: 3 - 5 години
- Компютърна грамотност – MS Office – Word, Excel, Power Point
- Владеенето на английски език е задължително
- Шофьорска книжка

Допълнителни умения:
• Комуникативни и презентационни умения
• Умения за водене на преговори и взимане на решения
• Умения за планиране на времето и спазване на срокове
• Умения за работа в екип

Фирмата предлага:
• Отлични условия за работа в динамична и иновативна компания
• Креативна среда и възможности за професионално развитие
• Мотивиращо възнаграждение

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана.

Кандидатствай по тази обява
Ворлд Медисине Европа ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Ворлд Медисине Европа ЕООД
Всички обяви на Ворлд Медисине Европа ЕООД