20.11.2020, Ref.#: 2020-0183
★★★★★ Специалист подбор към отдел УЧР, ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Месторабота Радиново; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист подбор към отдел УЧР

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Като Специалист подбор Вие ще сте част от световен лидер в производството на охладителна техника. Рамо до рамо с висококвалифицирани специалисти ще допринасяте за създаването на уреди от най-висок клас за нашите милиони потребители по света. Либхер означава сигурност и стабилност. Станете част от нашето семейство.

Изисквания

  • Висше образование;
  • Владеене на немски или английски език – ниво минимум В2 по европейската езикова система;
  • Над 3 години опит в подбора на персонал;
  • Опит в използваненто на социалните мрежи за целите на подбор/маркетинг;
  • Отлични познания и опит с MS Office, специално Excel.

Предимства

  • Опит в маркетингови проекти;
  • Опит в проекти свързани с развитието на персонала, респективно налагане на фирмена култура;
  • Опит в прилагането на методи за анализ и оценка.

Основни задължения

  • Отговаря за цялостния процес на подбор – проучване на пазара, разработка на стратегия, провеждане на интервю, въвеждане (онбординг) на избраните кандидати;
  • Прилага подход за активно търсене на подходящи кандидати, комбинира стандартни и иновативни методи за подбор;
  • Познава и използва социалните мрежи в процеса на подбор;
  • Работи с външни агенции за подбор;
  • Ръководи инициативи свързани с работодателската марка, лице на фирмата при работа с училища, университети, на кариерни събития и др.;
  • Анализирането на пазара е важна част от работата;
  • Работи със специализиран софтуер (база данни) и изготвя справки за целите на подбора;
  • При необходимост подкрепя останалите направления в отдела.

Ние предлагаме

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Участие в глобални и международни екипи;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи

  • Aвтобиография и мотивационно писмо.
Кандидатствай по тази обява
ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Всички обяви на ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД