20.11.2020, Ref.#: FC1
★★★★★ Финансов консултант, Partners Group BG Ltd
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Финансов консултант

Partners Group BG е международна компания с 13 години опит в сферата на личните финанси. Ние консултираме индивидуални килиенти в областта на инвестиции, пенсионно осигуряване, жилищно финансиране, застрахователно дело, кредитиране и много други . Нашата основна мисия е да се погрижим нашите клиенти да постигнат финансовите си цели, чрез предоставянето на професионални финансови услуги. Partners Group BG си партнира с най-големите световни финансови институции за изготвянето на завършено финансово портфолио.
Поради бързото разрастване на компанията ние търсим кандидати за следната позиция:

1) Позиция: Финансов консултант

- Ако обичате новите предизвикателства и не се притеснявате да излизате от зоната си на комфорт, което ще Ви помогне да развиете допълнителни умения;
- Ако сте отборен играч и допринасяте за добрата работна атмосфера в екип;
- Ако обичате да комуникирате с клиенти и да помагате за постигането на техните цели;
- Ако обичате да сте пионери в дадена сфера.
Това е Вашата позиция!

2) Отговорности:
Работа с клиенти - ежедневна срещи с клиенти, изготвяне на финансов анализи и персонални финансови планове;
Изготвяне на индивидуално портфолио за нашите клиенти спрямо техните нужди;
Участие при въвеждане в работния процес на нови кандидати и тяхното обучение;
Изграждане на екип и развитие на портфейл;
Участие в изготвяне на стратегията за развитие на компанията.

3) Изисквания:

- Минимална степен на образование – средно;
- Отлични комуникационни умения;
- Силни организационни умения с възможност за multi-task;
- Проактивно и позитивно отношение;
- Добра организираност и мотивация;
- Желание за кариерен растеж;
- Предишен опит в сферата на финансите и/или продажбите е предимство.

4. Какво предлагаме
- работа в бързо развиващ се екип;
- постоянни обучения от успешни професионалисти;
- подкрепа и know-how от компания с над 13 години опит и 240 хиляди клиенти;
- гъвкава заетост;
- прозрачни условия за кариерно израстване;
- възможност да ръководите екип създаден от Вас;
- атрактивно възнаграждение, базирано единствено на личните резултати;
- специални стимули за най-добрите членове на екипа;
- възможност за дистанционна работа.

5. Автобиографиите може да изпращате на английски език.

За целите на администриране на кандидатурите по насточщата обява.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
Partners Group BG Ltd  Известие за нови обяви
Повече за Partners Group BG Ltd
Всички обяви на Partners Group BG Ltd