19.11.2020
★★★★★ Търговски консултант (промоутър) гр. Русе, АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Русе; Постоянна работа; Непълно работно време; Подходяща и за студенти

Търговски консултант (промоутър) гр. Русе

Адеко България ЕООД търси да наеме промоутъри с цел да предостави на свой партньор - Бритиш Американ Табако Трейдинг ЕООД, услуги по извършване на промоционални активности.

Искаш ли да бъдеш промоутър ?
  • Обичаш технологиите и си винаги в крак с иновациите;
  • Умееш да комуникираш с различни хора;
  • Умееш да вдъхновяваш и да убеждаваш;
  • Искаш да бъдеш иноватор;
  • Проявяваш интерес за работа в сферата на маркетинга;
  • Искаш динамична работа извън офис;
  • Обичаш да бъдеш част от екип и да постигате заедно поставените цели.

Отговорности:

  • Провежда промоции в различни търговски обекти в (магазини, заведения и др.) и изгражда имиджа на представяните търговски марки;
  • Познава детайлно продуктите на компанията и представя техните предимства пред потенциалните клиенти с внимание и убедителност;
  • Събира информация и подава обратна връзка от проведените промоции към прекия ръководител.

Изисквания и необходими умения:

  • Навършени 18 години;
  • Средно образование. Висше образование ще се счита за предимство;
  • Висока професионална етика и лична почтеност. Амбициозен, решителен, устойчив.
  • Наличие на шофьорска книжка - Активен шофьор. Автомобил, с който да се извършва работата, ще се считат за предимство;
  • Умение за работа с компютър;
  • Лидерски умения -, ориентиран към резултати, умение да създава и работи в екипи;
  • Мотивиран, отзивчив, открит;
  • Опит в сферата на консултирането за стоки и услуги се счита за предимство;
  • Владеенето на Английски език ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме:

  • Професионално въвеждащо обучение;
  • Гъвкаво работно време;
  • Много добро заплащане.

Ако отговаряте на описаните по-горе критерии и Ви допада нашето предложение, кандидатствайте за работа при нас, която може да Ви донесе повече ползи, отколкото очаквате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. В случай, че сте харесали обявата ни, предложете длъжността и на приятел.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД

Кандидатствай по тази обява
АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД