19.11.2020, Ref.#: МТА
★★★★★ Монтьор на товарни автомобили, Donau Trucks GmbH  Вижте визитка на компанията
Месторабота Deggendorf / Germany; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 3000 EUR (Бруто)

Монтьор на товарни автомобили

Фирма Donau Trucks GmbH търси да назначи служители на позиция Монтьор на товарни автомобили в сервиза си в гр. Дегендорф. НЕ Е НЕОБХОДИМО владеене на немски или английски език.

Основни задължения:
- Ремонти дейности по окачване, ходова част и основни агрегати на товарни автомобили;
- Опит с ремонт на двигатели и скоростни кутии;
- Техническо обслужване на товарни автомобили;
- Проверка и ремонт на хидравлични и ел.системи на товарни автомобили;
- Работа с компютърна диагностика;
- Спомагателни дейности с металорежещи машини и телоподаващо.

Изисквания към кандидатите:
- Опит в сервизни дейности по товарни автомобили;
- Опит при работа с металорежещи машини, заваряване и монтаж;
- Опит и познания в сферата на ремонтни дейности по скоростна кутия, двигател, електронни и хидравлични системи на товарни автомобили е сериозно предимство.

Фирмата предлага:
- Постоянна работа съгласно трудов договор на пълен работен ден в Donau Trucks GmbH – Германия;
- Много добро стартово възнаграждение;
- Служебен мобилен телефон с неограничени разговори на територията на Швейцария и ЕС. Ползване на служебен автомобил;
- Дистанционна форма на подбор за позицията;
- Пълен съпорт при осигуряване на квартира за служителя или семейството на служителя, както и при настаняването в гр. Дегендорф.

Кандидатствай по тази обява
Donau Trucks GmbH  Известие за нови обяви
Повече за Donau Trucks GmbH
Всички обяви на Donau Trucks GmbH