19.11.2020, Ref.#: ControlHR
★★★★★ КОНТРОЛЬОР И СЧЕТОВОДИТЕЛ, ЮРОСПИЙД ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

КОНТРОЛЬОР И СЧЕТОВОДИТЕЛ

Ние сме динамично развиваща се транспортна компания с 25 годишен опит в бранша, оперираща предимно на международни пазари. Поради увеличаване обема на дейността ни, търсим да назначим служители на позициите - КОНТРОЛЬОР И СЧЕТОВОДИТЕЛ.

КОНТРОЛЬОР

Отговорности:

- Отчита работата на шофьорите и изготвя съответните отчети;
- Обработва оперативна документация;
- Обработва кореспонденция - входяща и изходяща;
- Поддържа и обновява информационна база данни;
- Подпомага цялостната административна дейност.

Изисквания:

- Умения за работа с офис техника;
- Отлично владеене на MS Office;
- Бързина и точност при работа с бази данни (Access & Excel);
- Аналитично мислене;
- Предварителен опит не е задължителен.

СЧЕТОВОДИТЕЛ

- Осчетоводява първични вторични счетоводни документи;
- Издава фактури;
- Проследява плащания и комуникира с клиенти;
- Анализира разчетни сметки;
- Съдейства при изготвяне на ежемесечни управленски справки;
- Съдейства при комплектоване и подаване на искания за възстановяване на ДДС и акциз, платени в чужбина.

Изисквания:

- Завършено образование в сферата на счетоводството – висше или средно. Студенти по счетоводство в последните курсове също са добре дошли;
- Владеене на английски, испански или френски език на работно ниво;
- Познаване на счетоводното и данъчно законодателство;
- Умение за работа с Бизнес Навигатор и предварителен опит ще бъдат считани за предимство, но не са задължителни.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ НИЕ:

- Стандартно работно време при 5-дневна работна седмица на трудов договор;
- Обучение в работна среда;
- Възможност за кариерно развитие;
- Работа в млад и задружен екип;
- Възможност за периодична дистанционна работа, след първоначалния обучителен период;
- Отлични условия на труд;
- Служебен транспорт до и от работното място.

Ако някое от нашите предложения Ви е заинтересувало, моля изпратете актуално CV и снимка. На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените по документи кандидати.
Моля, отбележете за коя позиция кандидатствате!

Юроспийд ООД е администратор на лични данни и обработва личните данни, съгласно Закона. За да ги обработва обаче, е необходимо Вашето съгласие. Ако прикачите своето CV, вие давате своето съгласие ние да обработим Вашите лични данни. Моля, ако не желаете и не сте съгласни, не прикачвайте своето CV към обявата ни.

Кандидатствай по тази обява
ЮРОСПИЙД ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЮРОСПИЙД ООД
Всички обяви на ЮРОСПИЙД ООД