18.11.2020, Ref.#: 029/2020
★★★★★ Координатор международни шофьори (диспонент), ХЬОДЛМАЙЕР Лоджистикс България ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Координатор международни шофьори (диспонент)

Почти 70 години австрийската, транспортно-логистична компания Hödlmayr е предпочитан партньор на световните автомобилни производители, като: BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz и др.

Като успешна международна, фамилна фирма с безупречна репутация, успешен стил на управление и внедрени най-новите иновативни технологии Хьодлмайер осигурява перфектна логистика на автомобили, ръководейки собствена флота от 800 камиона,10 блок-влака, 2000 служители и офиси в 16 държави.
Българският офис оперира с флота от 105 автовоза.

Във връзка с разрастването на Хьодлмайер в България и разширяване на пазарния си дял, търсим надежден и мотивиран професионалист, който да се присъедини към екипа ни, като Координатор на международни шофьори (диспонент на автовозни камиони).

Основни задължения:
  • Управление и контрол на определен брой камиони.
  • Стриктно спазване на регламент 561/2006 на ЕС и работното време на шофьорите.
  • Администриране, комуникация, екипна работа, контрол и подпомагане на шофьорите при изпълнение на ежедневните им заявки за транспорт.
  • Контрол и управление на ключовите показатели за ефективността на работата.
  • Определяне на маршрути за движение и проследяване за нерагламентирани отклонения.
  • Ежедневна екипна работа с чуждестранните диспоненти, определящи транспортните заявки.
 Изисквания към кандидата:
  • Добър писмен и говорим английски език – на работно ниво (немски език в допълнение ще бъде считан за предимство).
  • 1+ години опит на сходна позиция в сферата на Транспорта и Логистиката
  • Подходящо висше образование (логистика, инженерна специалност, икономика)
  • Отлични познания на регламент 561/2006 на ЕС и на основните транзитни маршрути в Европа.
  • Добри комуникативни и социални умения и компетенции.
  • Добри компютърни умения за работа с MS Office.
  • Опит със софтуер за управление на автопарка (сходен на Transics, FleetBoard, Froatcom и др.) - ще бъде считан за предимство.
  • Възможност да пътува и работи в чужбина (ежемесечни командировки)
  • Шофьорска книжка категория В (категория С+Е ще бъде считана за предимство).

Хьодлмайер предоставя:
  • Отлични условия за работа и атрактивно възнаграждение.
  • Въртрешни и външни фирмени обучения и професионално кариерно развитие.
  • Чести пътувания в чужбина (ежемесечни престои в Австрия за 2 седмици) и обмяна на опит с колеги в международни екипи.

Ако сте заинтересовани от тази възможност и покривате нашите изисквания, моля изпратете ни подробна автобиография на английски език.

Само одобрените кандидати ще бъдат потърсени за насрочване на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност!

Кандидатствай по тази обява
ХЬОДЛМАЙЕР Лоджистикс България ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ХЬОДЛМАЙЕР Лоджистикс България ЕООД
Всички обяви на ХЬОДЛМАЙЕР Лоджистикс България ЕООД