16.11.2020
★★★★★ БРОКЕРИ ЗА ПРОДАЖБА НА ЖИЛИЩНИ ИМОТИ В ГР. СОФИЯ И ОКОЛНОСТИТЕ, МИРЕЛА ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 2000 BGN (Нето)

БРОКЕРИ ЗА ПРОДАЖБА НА ЖИЛИЩНИ ИМОТИ В ГР. СОФИЯ И ОКОЛНОСТИТЕ

Предлагаме обучение и доходна работа на брокери-консултанти, за продажба на апартаменти, къщи и парцели в гр. София и близките околности.

Уважаеми кандидати,
Най-важното, което трябва да знаете, е че сега пазарът на недвижими имоти е благоприятен за навлизането на начинаещи брокери и дава добри възможности за успешна реализация на кандидати без опит или с малък опит в този бизнес.
През последните месеци ние усещаме активността на нашите многобройни клиенти и нагласата им за закупуването на втори жилищен имот в рамките на гр. София или в близките градове и села, разположени на около час път от Столицата.
С цел да отговорим на нуждите на пазара, сме готови да обучим нови брокери и агенти на недвижими имоти, като щедро им предоставим нашия близо 30 годишен опит в този бизнес, многобройните ни контакти и високите стандарти на обслужване, при които работим.

Трябва да знаете също, че работата е подходяща, както за начинаещи, така и за хора със собствен бизнес или доходи от странична дейност, които имат достатъчно време да работят допълнително и желание да надграждат нови знания и умения.

Работата е динамична, като в същото време дава възможност сами да определяте темпото и времето си, както и неограничени възможности за високи доходи.

Предложението ни не е подходящо за желаещи да работят на половин работен ден или при съобразяване с работен график в определени часове или дни в седмицата.

Предлагаме

  • Въвеждащо обучение в процеса на работа и надграждащи обучения по правна рамка и търговски техники.
  • Сключване на граждански договор при гъвкаво работно време - няма гарантирана месечна заплата.
  • Възможност за сключване на трудов договор;
  • Възможности за получаване на висок годишен доход, в пъти над средния за страната.
  • Седмично заплащане.
  • Повишаване на квалификацията в лицензиран център за професионално обучение.
  • Кариерно израстване.
  • Получаване на собствен бизнес при условията на франчайзинг от Мирела.
Изискванията към кандидата са:
  • личен автомобил;
  • опит в продажбите и работата с клиенти;
  • достатъчно свободно време за работа;
Вашите задължения:
  • контакти със строители и инвеститори, нотариуси, банки, данъчни служби, Агенция по вписванията, Агенция по кадастър;
  • презентиране на недвижими имоти;
  • консултации на клиенти във връзка с покупката на недвижими имоти;
  • организиране и провеждане на срещи с клиенти и огледи на недвижими имоти;
Интервютата с подходящите кандидати се провеждат в централния офис на Мирела ЕООД - бул. България 81В, кв. Манастирски ливади.
За кандидатстване е нужна автобиография на български език и актуална снимка.

Кандидатствай по тази обява
МИРЕЛА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МИРЕЛА ЕООД
Всички обяви на МИРЕЛА ЕООД