16.11.2020, Ref.#: Senior Java Developer
★★★★★ Senior Java Developer, ЕЙЧ АР ЕС СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Senior Java Developer

В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент от Gaming индустрията, динамична и бързоразвиваща се продуктова компания, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията Senior Java Developer.

Задължения на позицията включват:
  • Анализ на интеграционна документация
  • Структуриране на конфигурации
  • Поетапна имплементация на интеграция с външна система
  • Писане на интеграционни тестове
  • Supprt за DevOps екип при release на нова функционалност
  • Поддръжка на вече разработени функционалности
  • Провеждане на код ревю
  • Подпомагане на по-малко опитни колеги

Придобивки:
  • Гъвкаво работно време
  • Кариерен план
  • Хоум офис (30%)
  • 25 дни платен годишен отпуск
  • 13-та заплата
  • 2 пъти годишно преразглеждане на възнаграждението
  • Допълнителен здравен пакет + дентален пакет
  • Мултиспорт карта
  • Карта за градски транспорт
  • Велопаркинг
  • Плодове, храна и напитки в офиса
  • Организиране на тематични вечери
  • Собствен футболен отбор

Изисквания:

  • 3.5+ години професионален опит като Java developer
  • 2+ години опит със Spring REST, Spring Data, Spring boot, Spring security
  • Опит с Hibernate
  • Опит с Relational Database - Postgres/MySQL/MSSQL
  • Опит с дистрибутирани системи
  • Опит с High Availability Systems
  • Опит с прегледжане и коригиране на написан код - ревю

 Плюс:
  • Опит по Sports Betting, Gaming или Fintech проекти
  • Опит с NoSQL – Mongo

All applications will be treated strictly confidential.
Only short-listed candidates will be contacted.

HRS Services Bulgaria has License № 2280/22.05.2017 for providing human resources services.
От „ЕЙЧ АР ЕС СЪРВИСИС БЪЛГАРИЯ“ ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ЕЙЧ АР ЕС СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕЙЧ АР ЕС СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на ЕЙЧ АР ЕС СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ ООД