16.11.2020, Ref.#: CIT - VR
★★★ Охранител Инкасо, СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

Охранител Инкасо

"СОТ сигнално-охранителна техника" ЕООД е най-голямата охранителна компания в страната и лидер в бранша на Балканския полуостров. Във връзка с разширяване на дейността, фирмата търси да назначи охранители в отдел "Охрана и транспорт на ценни пратки и товари" за територията на гр. Враца и областта.

ИЗИСКВАНИЯ:
Диплома за завършено средно образование
Чисто съдебно минало
Способност за работа в екип
Свидетелство за управление на МПС (активен шофьор)
Завършен курс и успешно положен изпит за безопасно боравене с огнестрелно оръжие

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Охрана и транспортиране на ценни пратки и товари

ПРЕДИМСТВА:
Опит в инкасовата дейност
Лично оръжие
Завършен курс за работа с АТМ
Опит с работа със системата БОРИКА

ПРЕДЛАГАМЕ:
Трудов договор
Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение
Фирмено обучение и фирмено облекло
Дългосрочни трудови взаимоотношения
Добри условия на труд

Само предварително одобрените по документи ( CV ) кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. "СОТ" ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД
Всички обяви на СОТ-СИГНАЛНО ОХРАНИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕООД