13.11.2020
★★★★★ Кредитни консултанти - търговски обекти, ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Кредитни консултанти - търговски обекти

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, клон на международна банка - част от най-голямата финансова група в еврозоната, търсим да назначим служители на позиция:

Отговорности:
Активно предлага услугите на компанията;
Консултира клиентите за различните възможноти и условия на предлаганата услуга;
Подготвя формуляри/договори, съгласно изискванията на компанията;
Изпраща подготвените формуляри/договори до Централния офис;
Получава становища за изпратените формуляри/договори и уведомява клиентите;
Съставя, съхранява и изпраща до Централния офис необходимите досиета и документи.

Компанията предлага:
Трудов договор на пълно работно време и пълни осигуровки;
Допълнително възнаграждение всеки месец, спрямо индивидуално постигнатите резултати;
Ваучери за храна;
Входящо обучение на професионално ниво;
Сигурност и коректност в трудовите отношения.

Изисквания:
Средно образование;
Предходен опит в сферата на търговията ще се счита за предимство;
Много добри комуникационни умения;
Проактивен подход и мотивация за постигане на резултати;
Готовност за работа на график по 8 часа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.
От „Ейч Ар Ес България“ ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД