12.11.2020
★★★ Касиер/продавачи на пакетирана храна и напитки, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 1100 до 1700 BGN (Нето)

Касиер/продавачи на пакетирана храна и напитки

Нашият клиент е собственик на бутикова закусвалня с предлагане на храна за вкъщи, тип кулинарен магазин. Менюто е разнообразно и специално подбрано за ценителите на домашната храна. Всички ястия, супи, салати, десерти се приготвят по изпитани рецепти, съчетаващи вкусна, здравословна и модерна храна.

Срещу заведението се намира обектът, за който се търси персонал и от който клиентите могат да си закупят готова пакетирана храна, студени и топли напитки (приготвени на място), прясно изпечен хляб, кроасани и други вкусотии. Различните видове асортименти са разпределени в отделни кътове, всичко е компактно, модерно и удобно за обслужване. Отпред има и градина, ако някой предпочете да хапне на място.

Работата е разпределена между трима души, които задължително трябва да работят в екип, да се стиковат и разбират помежду си като периодично разменят местата си.

Изисквания към кандидатите, проявили интерес:
- Да изпитват удоволствие от точно такъв тип работа с клиенти
- Да имат желание да се учат и да стават все по-добри в това, което правят
- Да са екипни играчи, лъчезарни и дружелюбни към колеги и клиенти
- Да държат на хигиената на работното място и да се грижат тя да бъде на ниво
- С дългосрочни намерения
- Лоялни и честни
- Предишен опит в сферата на ресторантьорството ще се счита за предимство

Основни задължения:
- Продажба на пакетирана храна с изключение на супите, които се разсипват на място в кутии
- Приготвяне на фрешове, топли напитки, хляб, кроасани и др.
- Работи се с касов апарат и компютър
- Приемат се заявки за доставка и по домовете
- Хигиената в заведението се поддържа от екипа

Какво е предложението на нашия клиент към Вас:
- 5 дневна работна седмица като заведението работи за клиенти от 11.00 до 18.30 часа, а персоналът идва сутрин по-рано - от 8.00 и 9.00 и по график се остава до 18.30 или 19.30 часа. 30 мин. обедна почивка.
- Почивните дни са събота и неделя, както и националните празници
- Дневната надница е 55 лв. + прецизна бонусна система, обвързана с оборота на заведението (между 300 и 600 лв. на месец). Заплата се изплаща в края на всяка седмица.
- Полага се и храна, която е от предлаганото меню или сготвена за персонала
- Трудов договор, осигуровки, платен годишен отпуск и всички права и задължения, произтичащи от Кодекса на труда.
- Работното място е в близост до площад Македония.

Ако сме предизвикали интереса Ви и това е, което искате да правите, очакваме автобиографията Ви на български език и мотивационно писмо по желание, написано лично от Вас.

Гарантирана е конфиденциалност на работещите. Одобрените кандидати с предизвестие ще бъдат назначени след изтичане на този период.

Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целта на този подбор.

Лиценз за посредническа дейност № 2116/15.09.2016, издаден от Агенция по заетостта.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД