12.11.2020, Ref.#: ОПЕРАТОРИ/КИ - АВТОМОБИЛНА ИНДУСТРИЯ
★★★★★ ОПЕРАТОРИ/КИ - АВТОМОБИЛНА ИНДУСТРИЯ, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота Bor / Czech Republic; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1700 до 2000 BGN (Нето)

ОПЕРАТОРИ/КИ - АВТОМОБИЛНА ИНДУСТРИЯ

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори – международна производствена компания, търсим отговорни и мотивирани кандидати, за позицията:

За позицията Ви предлагаме:
  • Осигурено настаняване и транспорт до гр. Бор /област Пилзен/;
  • Трудов договор и реални осигуровки;
  • Стимулиращо възнаграждение /1700 - 2000 лв./;
  • Работа на две смени /първа и втора 06-14 ч. и 14-22 ч./;
  • Подсигурен транспорт до работното място;
  • Бонуси и възможност за кариерно развитие.

Изисквания към кандидатите:
  • Средно образование;
  • Стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
  • Сръчност;
  • Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация.

Задълженията включват:
  • Изпълняване на задачи, свързани с технологичния процес;
  • Произвеждане на качествени продукти, съобразно изискванията на компанията;
  • Работа с лични предпазни средства и спазване на изискванията за безопасност и здраве при работа.
  • Предишен производствен опит ще се счита за предимство.

Възможност за започване веднага – стартова дата 26.11.2020!

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля обадете се на тел: 0879958620 или 0878845374 или изпратете директно своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2034/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка;
Съгласен съм   Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел промоция на маркетингови дейности и търговски съобщения, включително интерактивни съобщения, пазарни и статистически проучвания извършвани по факс, имейл, sms и mms;
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите чувствителни данни само ако е строго необходимо и е за целите, описани по-изчерпателно в уведомлението за поверителност намиращо се на уеб страницата на Менпауър България

Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД