09.11.2020, Ref.#: MF_G
★★★★★ Магистър-фармацевт и Помощник-фармацевт, Талентика ЕООД
Месторабота София, ж.к. Люлин (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1700 до 2900 BGN (Бруто)

Магистър-фармацевт и Помощник-фармацевт

Талентика ЕООД е консултантска компания в сферата на търсене и подбор на кадри.
Ние предоставяме на талантите най-добрите кариерни възможности при водещи работодатели.

За наш клиент – водеща и просперираща аптечна верига в България, търсим да назначим:

Компанията предлага:
  • Работа в модерна и приятна среда с мотивиран екип;
  • Отлично стартово възнаграждение и бонусна система;
  • Допълнителни обучения за професионално развитие;
  • Постоянен трудов договор;
  • Гъвкаво работно време;
  • Възможност за професионално развитие.

Отговорности:
  • Обслужва и консултира професионално пациентите/клиентите;
  • Отпуска лекарства по лекарско предписание;
  • Работа с документи от НЗОК;
  • Познаване и предлагане на продутките в обекта;
  • Продажба на ОТС продукти.

Изисквания:
  • Отговарящо за позицията образование: магистър-фармацевт, фармация;
  • Опит на подобна позиция е предимство;
  • Желание за професионално развитие;
  • Лоялност и отговорност към заемата позиция.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Талентика ЕООД има лицензен номер № 2949/15.01.2020 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Кандидатствай по тази обява
Талентика ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Талентика ЕООД
Всички обяви на Талентика ЕООД