09.11.2020, Ref.#: Sklad
★★★★★ Шофьор-експедитор, стоки и товари в отдел Логистика, АКВАХИМ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Шофьор-експедитор, стоки и товари в отдел Логистика

АКВАХИМ АД е търговско-консултантска фирма с 28- годишен опит на българския пазар. Ние разширяваме екипа с цел осигуряване на качествено логистично обслужване като назначим шофьор-експедитор в отдел “Логистика”.

Отговорности:
• Участва в работния процес на отдела за доставката на стоката да клиенти
• Участва в разпределението и подреждането на стоки и материали в склада
• Отговаря за правилното транспортиране на стоките, съгласно съпътстващите стоките документи – фактури, експедиционни бележки и предварителни протоколи и др.
• Доставя стоки на клиенти и проследява получаването й.
• Товарене и разтоварване на стоката за доставка

Изисквания:
• Познаване и спазване закона и правилника за движение по пътищата.
• Да има завършено средно образование
• Валидна шофьорска книжка категория В
• Познаване на техническите характеристики и възможности на ползването МПС.
• Умения за самостоятелна работа и работа в екип.
• Поемане на лична отговорност.
• Умение за работа в стресови ситуации, под напрежение и при високо натоварване.
• Лоялност и отговорност

Ние предлагаме работа на пълен работен ден, постоянен трудов договор, осигуровки върху реалното трудово възнаграждение, отлични условия за работа в динамичен екип, квалификационно обучение и възможности за развитие.

Работното място се намира в гр. София.

Ако проявявате интерес към тази позиция, трябва да подадете автобиография на български език. Само кандидати, преминали предварителния подбор, ще бъдат поканени на интервю.

Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ограничен достъп, в съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и българското законодателство. Информираме Ви, че с подаването на Вашата кандидатура Вие давате съгласието си да обработим предоставените от Вас лични данни, които са необходими във връзка с подбора на персонал и сключването на трудов договор (чл. 6, пар. 1, б. „а“ от Регламент (ЕС) 2016/679). Вашите лични данни няма да бъдат предоставяни на трети лица и няма да бъдат прехвърляни на сървъри в други държави.

Кандидатствай по тази обява
АКВАХИМ АД  Известие за нови обяви
Повече за АКВАХИМ АД
Всички обяви на АКВАХИМ АД