20.11.2020
★★★★★ Складови работници, BERS LOGISTICS LTD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Складови работници

bERS Logistics има над 15 години опит в анализиране, планиране, организиране, изпълнение и контролиране на проекти за договорна логистика в полза на търговци на дребно (вериги магазини), вносители, дистрибутори и онлайн търговци в България и от миналата година в Северна Македония.
Екипът ни от над 200 души управлява и изпълнява (температурно-контролираната) логистика и ежедневен температурно-контролиран транспорт чрез 120+ тежкотоварни превозни средства с маршрути от София до главните градски центрове в България и обратно до София. Тази дейност също така включва и решения за дистрибуция към магазинната мрежа в България и Северна Македония, като разполагаме с различни типове хладилни транспортни средства и решения в режим на замразяване (-18°С), на охлаждане (2-6°С), на леко охлаждане (8-12°C) и поддържане на среда за шоколад (14-18°C).
Продължаваме да развиваме и разширяваме нашата мрежа от партньори, като в тази връзка търсим мотивирани, с желание за работа и развитие нови служители.

Търсим да назначим „Складови работници“:

Отговорности:
- Комисиониране на стока по предварително подадени заявки;
- Правилно подреждане на артикулитее на предвидените за целта палета или транспортни контейнери;
- Проверка на вече подготвени палета за съответствие със системното съдържание;
- Превозване на стока на територията на склада с помощта на палетна количка;
- Прилагане на внедрената от организацията система за безопасност при работа с хранителни продукти.

Ние предлагаме:
- Работно облекло и обувки;
- Въвеждащо обучение;
- Работно време разпределено в пет дневна работна седмица;
- Бонусна система на база личната производителност и принос към работата на всеки служител;
- Допълнителни социални придобивки;
- Допълнителни обучения и курсове за повишаване на квалификацията.

Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование;
- Предишен опит не е задължителен;
- Бързина и качество при работа;
- Стриктност при изпълнение на поставени задачи;
- Дисциплина и лоялност.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на Закона за защита на личните данни и попадат под специалния му режим на защита и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране или изтриване на Вашите лични данни, на възражение срещу обработването им за посочените цели.

Кандидатствай по тази обява
BERS LOGISTICS LTD  Известие за нови обяви
Повече за BERS LOGISTICS LTD
Всички обяви на BERS LOGISTICS LTD