05.11.2020, Ref.#: 294
★★★★★ ЗАВАРЧИК- ВИГ, МИГ/МАГ, РЕЗД, НЕКСАС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ЗАВАРЧИК- ВИГ, МИГ/МАГ, РЕЗД

Фирма „Нексас“ ЕООД e специализирана в производството на метални конструкции, въздуховоди, нестандартно оборудване и заготовки по приложена от клиента техническа спесификация.
Притежава необходимите сертификати, разрешителни и удостоверения доказващи непрекъснатия стремеж за водене на най-добри практики в съответствие със законовите наредби и професионални стандарти. Цялостната дейност е подчинена на високите стандарти, наложени от системата за управление на качеството ISO 9001:2015, ISO14001:2015, ISO 45001:2018 и изискванията за качество на заваряване съгл.EN ISO 3834-2.
Дружеството разполага със собствена производствена, складова и административна база.

"Нексас" ЕООД търси да назначи специалисти на позиция: ЗАВАРЧИК - ВИГ, МИГ/МАГ, РЕЗД;

Място на работа: гр. София, кв.Челопечене

Основни задължения:
• Разчита техническата и технологична документация за заваряване на необходимите детайли;
• Извършва подготвителни дейности, запознава се подробно с детайла и правилата за неговото заваряване, както и необходимите процедури преди и след заварката;
• Заварява листови и тръбни конструкции с различни нива на сложност и технология чрез ВИГ, МИГ/МАГ, РЕЗД заваряване;
• Работи и извършва необходимите настройки и регулиране на заваръчното оборудване ;
• Извършва оглед, почистване на заварените детайли и операции;
• Осигурява всички необходими условия за безопасна работа с оборудването и материалите;

Изисквания:
• Свидетелство за правоспособност за заваряване;
• Желание за работа и развитие на личните умения;
• Отговорна личност с умение за планиране на работата и спазване на поставените срокове;
• Мотивация и ангажираност към работата и компанията;

Фирмата предлага:
• Трудов договор на пълно работно време;
• Входящо и текущи обучения;
• Много добро възнаграждение съобразено с вашите умения и знания;
• Участие в изпълнението на различни по сложност проекти;
• Възможност за развитие и професионална реализация;
• Приятна работна среда;
• Работно облекло.
• Служебен транспорт

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Данните, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на действащото българско законодателство.

Очакваме Вашата автобиография с телефонен номер за обратна връзка и коректен e-mail адрес.

Кандидатствай по тази обява
НЕКСАС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НЕКСАС ЕООД
Всички обяви на НЕКСАС ЕООД