05.11.2020, Ref.#: ТР
★★★ ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ, Талентика ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 3000 до 3800 BGN (Бруто)

Талентика ЕООД е консултантска компания в сферата на търсене и подбор на кадри.

Ние предоставяме на талантите най-добрите кариерни възможности при водещи работодатели.

За наш клиент – инвестиционна компания в сферата на индустриалното строителство търсим:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Сигурност, стабилност и дългосрочна перспектива.

Отговорности:

  • Осъществява непосредствено оперативно-стопанско, техническо и административно ръководство на строителния обект;
  • Контролира разходите и подсигурява ефективно използване на ресурсите на обекта;
  • Контролира и приема извършената работа от под-изпълнителите;
  • Създава и отговаря за спазването на оперативните и административните процедури;
  • Контролира прилагането на мерките за безопасност на труда и свързаните с това процедури.

Изисквания:

  • Висше или средно строително образование;
  • Опит като Технически Ръководител мин. 5 г.;
  • Готовност за временна релокация на обекти в страната;
  • Умение за вземане на бързи и адекватни решения;
  • Познаване на нормативната уредба в сферата на строителството;
  • Отлични умения за разчитане на строителна и проектна документация;
  • Добра компютърна грамотност – MS Office и AutoCad.

Кандидатствай по тази обява
Талентика ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Талентика ЕООД
Всички обяви на Талентика ЕООД