18.11.2020, Ref.#: FM
★★★★★ Тийм Лидер Международни Шофьори, Дискордиа АД / София  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Тийм Лидер Международни Шофьори

Дискордиа АД е водеща компания в областта на международния транспорт и логистика. Член на Международната федерация на спедиторските сдружения (FIATA), Националното сдружение на спедиторите (НСБС), Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България (КРИБ).

Във връзка с разширяване на eкипа ни търсим кандидати за позицията:

Отговорности:
  • Участва в оперативното управление на шофьорите на подопечния му автомобилен парк като:
  - активно комуникира с шофьорите през целия период на организирания превоз;
  - контролира маршрутите, следи за отклонения от предвиденото трасе на превозите;
  - контролира, подпомага и мотивира водачите;
  - анализира оперативните отчети за шофьорите и ги насочва към подобряване на         резултатите им;
  - участва в подобора и обучението на новите водачи
  • Сътрудничи при разрешаването на възникнали проблеми при превозите;
  • Подпомага движението на документите и информацията, изготвя справки.

Изисквания:
  • Висше образование
  • Опит в управлението на хора.
  • Добри умения за работа с пакета Microsoft Office.
  • Владеене на английски език.
  • Способност за работа в динамична обстановка.
  • Комуникационни и организационни умения.
  • Позитивна личност с дългосрочни намерения.

Ние предлагаме:
  • Да станете част от един успешен и силно мотивиран екип от млади хора;
  • Работа с най-съвременните технологии в света за управление на транспортната дейност;
  • Възможност да изградите кариерата си в бързо развиваща се компания, лидер в България и Югоизточна Европа в областта на международния транспорт и спедиция;
  • Работа в модерен офис, комбиниращ работна среда от най-високо качество със зони за почивка.

За да кандидатствате, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо.

Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Дискордиа АД / София  Известие за нови обяви
Повече за Дискордиа АД / София
Всички обяви на Дискордиа АД / София