03.11.2020
Готвач топла кухня, БОЛЕРО ВИП ЕООД
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време

Готвач топла кухня

Супермаркети „Болеро“ търси :Готвач топла кухня

ОПИСАНИЕ НА ДЕЙНОСТТА: Извършва приемане и подготовка на хранителните продукти, суровини и полуфабрикати . Съчетава хранителни продукти по рецептурник и извършва топлинна обработка на хранителните продукти до готови ястия.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Бързина, отговорност, дисциплина;
- Желание за обучение и развитие;
- Възможност за започване на обучение - веднага;
- Здравна книжка – задължителна.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
-Отговаря за качеството на извършваната работа;
-Носи отговорност за рекламации от клиенти;
-Следи и прилага според регламентите системата за безопасност на хрените /HACCP./
- Докладва за нередности;
- Способства за поддържане на работната среда според фирмените стандарти;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Постоянен трудов договор с "БОЛЕРО ВИП"ЕООД;
- Осем часов работен ден/редовна смяна/;
- Много добри условия за работа;
- Работа с мотивиран екип;
- Основно възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
- Приятна работна среда;
- Работно облекло;
- Обучение според най-новите стандарти за работа;
- Индивидуално обучение за всеки новоназначен служител, според индивидуалното му равнище.

След одобрение по документи кандидатите ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
БОЛЕРО ВИП ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БОЛЕРО ВИП ЕООД
Всички обяви на БОЛЕРО ВИП ЕООД