02.11.2020, Ref.#: 012
Куриер - разносвач на писма, ЖИВЛЕНА ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Хасково; Постоянна работа; Непълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Куриер - разносвач на писма

Колекторска фирма "Живлена" ЕООД търси да назначи служители за разнасяне на уведомления в гр. Хасково.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Разнасяне на уведомления;
- Регулярна отчетност по e-mail.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Компютърна грамотност;
- Добри комуникативни умения.

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа на граждански договор;
- Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Гъвкаво работно време.

Изпратете автобиография и актуална снимка във формата на сайта.
Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита според ЗЗЛД.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ЖИВЛЕНА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЖИВЛЕНА ЕООД
Всички обяви на ЖИВЛЕНА ЕООД