29.10.2020, Ref.#: СЧЕТОВОДИТЕЛ
★★★ СЧЕТОВОДИТЕЛ, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време

СЧЕТОВОДИТЕЛ

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в над 80 държави.

В момента търсим за свой партньор, кандидат за позицията:

Отговорности:
  • Участие в процеса на придобиване и капитализиране на дългосрочни материални и нематериални активи;
  • Работа с първични счетоводни документи и инвентарни номера на активи в електронна система, както и разрешаване на несъответствия;
  • Окомплектоване на всички необходими документи за осчетоводяване като актив в баланса на дружеството;
  • Изготвяне на счетоводен и данъчен амортизационен план;
  • Участие в инвентаризации, съгласно утвърдени правила и процедури;
  • Участие в одити и приключване на месеца и годината, изготвяне на справки.

Изисквания:
  • Висше икономическо образование - „Счетоводство”, „Финанси” или „Икономика“;
  • 1-3 години опит на подобна позиция;
  • Отлично познаване на българските счетоводни стандарти;
  • Добро познаване на търговското и данъчно законодателство;
  • Много добра компютърна грамотност MS Office и работа със счетоводни програми и база данни;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Опит в работата с ERP система (SAP);
  • Умения за систематизиран подход на работа;
  • Умения за анализиране и разрешаване на проблеми;
  • Отговорност, инициативност, дисциплинираност и лоялност към работодателя.

Компанията предлага:
  • Дългосрочна ангажираност в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
  • Възможност за успешна кариера;
  • Придобиване на международен опит;
  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
  • Стимулиращо възнаграждение;
  • Социални придобивки и фирмено обучение.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка?
Съгласен съм   Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел промоция на маркетингови дейности и търговски съобщения, включително интерактивни съобщения, пазарни и статистически проучвания извършвани по факс, имейл, sms и mms?
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите чувствителни данни само ако е строго необходимо и е за целите, описани по-изчерпателно в уведомлението за поверителност намиращо се на уеб страницата на Менпауър България?

Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД