18.11.2020, Ref.#: ET
★★★ Електротехник, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Електротехник

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа в завода на наш партньор – международна производствена компанията, на позицията:

Получавате възможност за:

- Професионална реализация в компания с утвърдени високи стандарти за работа;
- Поддръжка и ремонт на модерни производствени съоръжения;
- Допълнителни придобивки по вътрешно фирмена социална програма.

Изисквания:

- Мин. средно техническо образование или висше;
- 2 години опит на подобна позиция, като предимство е от производствена среда;

Отговорности на позицията:

- Ежедневна и периодична профилактика на електрическата уредба и ел. съоръжения;
- Спазване на установените фирмени стандарти за работа и ремонт;
- Водене на дневници за повреди и ремонти;
- Спазване на изискванията по ЗБУТ.

Компанията предлага:

- Допълнително здравно осигуряване
- Покрити пътни разходи
- Храна по време на работа
- 8 часови смени
- Допълнителни бонуси

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел: осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа, изпращане на известия за налични работни позиции, оценка (включително и чрез автоматизирани средства) на профилите и професионалните умения за преценка на индивидуалното развитие и на кариерните планове, записване и участие в курсове за обучение и оценка?
Съгласен съм   Не съм съгласен
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите лични данни с цел промоция на маркетингови дейности и търговски съобщения, включително интерактивни съобщения, пазарни и статистически проучвания извършвани по факс, имейл, sms и mms?
Съгласен/а ли сте Менпауър България ООД да обработва вашите чувствителни данни само ако е строго необходимо и е за целите, описани по-изчерпателно в уведомлението за поверителност намиращо се на уеб страницата на Менпауър България?

Кандидатствай по тази обява
МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД