16.10.2020, Ref.#: TRG9
★★★★★ Специалист продажби в Call Center, НИТЕЛ М ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 800 до 1600 BGN (Нето)

Специалист продажби в Call Center

Като динамично развиваща се компании в областта на Дигиталният маркетинг, търсим ново попълнение в екипа ни.

Основните ти задължения ще са:

- отговаря за постигането на поставените цели за обем продажби, пазарно развитие и подобряване качеството на услугата
- привличане на нови клиенти
- поддържане на контакти с вече установени клиенти

Нашите минимални изисквания са:

- Средно образование
- Много добри комуникативни умения
- Високо ниво на лична мотивация
- Много добра компютърна грамотност
- Предишен опит в областта на търговията
- Владеене на Английски език на средно ниво

При нас ще намериш:

- Възможност да станеш част от млад и енергичен екип
- Възможности за развитие в просперираща компания с високи стандарти
- Мотивиращо заплащане, бонусова схема, обвързана с постигнатите лични резултати
- Възможност да разшириш своя опит и да придобиеш нови познания
- Възможност за професионално израстване
-Атрактивни нива на заплащане след вътрешнофирмено обучение и постигнати резултати

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички
кандидатури ще бъдат разгледани в условия на пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
НИТЕЛ М ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НИТЕЛ М ЕООД
Всички обяви на НИТЕЛ М ЕООД