16.10.2020
★★★★★ Инженер Качество, Adecco Bulgaria Ltd.  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски

Инженер Качество

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. По тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция, съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент - американска производствена компания търсим да назначим Инженер Качество!

Длъжността: Организира, контролира и участва в процеса на осигуряване на качеството на произвежданата от фирмата  продукция в съответствие със стандартите за проектиране и производство на  медицинска техника и Аксесоари.

Отговорности:
  • Следи за правилното изпълнение по входящ контрол на постъпващите суровини и материали и анализира резултатите от съответната първична документация, дадена от Отговорниците “Входящ контрол”;
  • Следи за правилното изпълнение на в производството и анализира резултатите от съответната първична документация, дадена от Отговорниците “Качествен контрол” и следи за възникнали ремонтни дейности в процеса на оживяване и функционален тест на изделията;
  • Следи за правилното изпълнение по изходящ контрол на произведените изделия и обобщава и анализира предадената от Отговорниците Изходящ контрол първична документация – доклади, чек-листове др., свързани с качествения контрол на готовата продукция;
  • Следи за несъответстващи продукти;
  • Извършва статистически анализ на допуснатите несъответствия и брак в производството, използва статистически методи за решаване на проблеми в качеството; FMEA, CAPA, Анализ на данни, 8D, PDCA, Six Sigma, Анализ на възможностите и контролни диаграми;
  • Периодично  следи  за изпълнение  решенията от всички CAPA
  • Комуникира с клиент по отношение на получени от него несъответствия (Nonconformance Record, SCAR, други).
  • Отговаря за изработване на RGA записи
  • Съгласува и изработва документи за контрол на качеството, в т.ч. досиета на изделията / Process flow, PFMEA, QP , VP, VR, DMRI/, check- list, спесификации. Подготвя процеса и извършва валидация на изделия;
  • При изпълнение на длъжността се осъществяват оперативни и организационни връзки с Инженери R&D, Инженери „Производство“, Мениджър „Управление и Контрол на Поръчки от Клиенти”, с Мениджър „Производство”, Мениджър „Логистика”, Управител Склад и Мениджър „Човешки ресурси”;

Изисквания:
  • Висше техническо образование (инженер) и завършени обучения по управление на качеството;
  • Минимум 2 години опит на сходна позиция;
  • Работа с офис – програми – MS Office, Visio, програми за обработка на данни;
  • Устно и писмено владеене на английски език - Б2 ниво
  • ISO 13485:2016; MDSAP; МDD на ЕС ще се счита за предимство
  • Умение за работа в екип

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Adecco Bulgaria Ltd.

Кандидатствай по тази обява
Adecco Bulgaria Ltd.  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Adecco Bulgaria Ltd.
Всички обяви на Adecco Bulgaria Ltd.