16.10.2020, Ref.#: RMLB
★★★★★ Управител Ресторант / Restaurant Manager, ФеърПлей Пропъртис Мениджмънт ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Управител Ресторант / Restaurant Manager

Ние, Food, bar & garden LA BRANCHE, се намираме на ул. „Шипка“ в престижния район “Оборище” до Докторската градина. Част сме от FPI Hotels & Resorts, хотелска компания с 15 годишна история, управляваща градски хотели и целогодишни ваканционни обекти в България.
Мисията на ресторанта ни е да създаваме за нашите клиенти изключителни кулинарни изживявания, предлагайки им изискана интернационална кухня и богата селекция от вина, в атмосфера на класическа елегантност и модерен уют.

Предлагаме уникална възможност за Управител Ресторант с предишен опит в мениджмънт на висок клас заведения. Ролята е подходяща за човек, търсещ предизвикателство и развитие в сферата на ресторантьорство и имащ желание и креативност да създаде продукт, с който да се привлече интереса на индивидуални клиенти, които ценят качествената храна и напитки и доброто обслужване.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ НА ПОЗИЦИЯТА:

• Създаване и реализиране на цялостна концепция и бизнес модел за развитие на заведението (вкл. интериор и визия на заведението, пазарно позициониране, меню, продуктова и маркетингова стратегия, ценова политика и др.)
• Изготвяне, контролиране и изпълнение на бюджет за приходите и разходите
• Планиране и създаване на меню, което ще се предлага, и изграждане на стратегия за продажбите
• Активна работа в посока качествено обслужване и обгрижване на клиентите
• Полагане на активни усилия за привличане на индивидуални клиенти и популяризиране на ресторанта като заведение за свободна консумация
• Следене на пазара и конкуренцията с цел създаването и налагането на търсен и популярен продукт
• Грижа за безпроблемното и гладко функциониране на заведението на дневна база
• Създаване, обучаване, мотивиране и развиване на екип от професионалисти, с който да се постигнат бизнес целите
• Грижа за добрата репутация и имидж на заведението, включително и поддържане на висок рейтинг в социалните мрежи и онлайн платформи
• Ефективно управление на персонала на обекта (от гл. т. на постигането на екипните цели и създаването на добавена стойност при оптимално използване на фирмените ресурси)
• Следене за изпълнението на стандартите за обслужване
• Разрешаване на казуси, свързани с клиенти и служители

ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ ИМА/Е:

• Предишен опит като Управител Ресторант в успешно заведение/ресторант от висок клас
• Образование в сферата на ресторантьорството ще се счита за предимство
• Доказан опит в привличането на интерес и налагането на заведение/ресторант
• Детайлно познаване и афинитет към различните видове кухня и напитки, вкл. вина
• Уверена, приветлива и проактивна личност с положителна нагласа и хъс за постигане на резултати
• Креативност, предприемчивост и усет за пазара и търсенето
• Организиран, ориентиран към детайла и способен да изгради и управлява успешен екип от професионалисти
• Отлични умения за създаване на контакти и комуникиране с хора от всякакви сфери и нива
• Английски език на много добро ниво/ допълнителен чужд език е предимство
• Много добри компютърни умения, както и умения за работа с ресторантски софтуер
• Основни финансови и счетоводни познания, свързани с управление на храни и напитки
• Гъвкавост и способност за взимане на адекватни решения
• Лидер и модел за подражание

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Отличен пакет на възнаграждение и придобивки
• Коректни взаимоотношения със стабилна компания
• Дългосрочен ангажимент
• Трудов договор с "ФеърПлей Пропъртис Мениджмънт" ЕООД
• Предизвикателна работа, даваща възможност за професионално развитие
• Подкрепяща атмосфера за работа

Ако нашето предложение Ви допада, изпратете ни Вашето актуално CV.

С подаването на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на подбора,
доколкото и докато е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
ФеърПлей Пропъртис Мениджмънт ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФеърПлей Пропъртис Мениджмънт ЕООД
Всички обяви на ФеърПлей Пропъртис Мениджмънт ЕООД