16.10.2020, Ref.#: 20/2020
★★★★★ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ VOLVO СТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА, СИГМА БЪЛГАРИЯ АД
Месторабота София, Околовръстен Път 35 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ VOLVO СТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА

Кои сме ние?

Ние сме Сигма България АД - горд член на семейството на Saracakis Brothers S.A. Ние следваме мечтите си, водени от нашата страст и ценности, за да постигнем разликата, да осигурим изключително изживяване на клиентите и прекрасно пътуване на служителите. Нашата вдъхновяваща история започна преди 98 години и сега се радваме да бъдем една от водещите марки в нашата индустрия в Гърция и България. Гордеем се, че сме доверени партньори и ексклузивен вносител на автомобили / мотоциклети / оборудване HONDA, двигатели / камиони MITSUBISHI, камиони RENAULT, камиони / автобуси / строителни машини VOLVO, строителна техника KOMATSU, HONDA MARINA и много други.

Създадохме офис в България преди 15 години и досега непрекъснато се разрастваме. Въз основа на нашето желание да доставим по-висока стойност на нашите клиенти, ние представяме някои от световно известните, уважавани марки като VOLVO (строителна техника), TEREX FINLAY (трошачни и пресяващи системи), UNICARRIERS (мотокари), CLUB CAR (електрически автомобили ), KAESER (мобилни компресори). Мечтаем, работим усилено и се забавляваме докатоо постигаме.

Нарастваме и търсим търговски представител на строителната техника VOLVO, който ще бъде позициониран в централата ни в София и ще му бъде определен регион на територията на България.

ОТГОВОРНОСТИ:
  • Да разбира напълно и задълбочено конкурентните предимства на VOLVO CE във връзка с изискванията и възможностите на пазара
  • Често пътува в региона на неговата отговорност в България, за да изгради продуктивни дълготрайни взаимоотношения и да увеличи удовлетвореността на клиентите
  • Поддътжа съществуващите клиенти или разрабова нови
  • Посещава сайтове и предоставя професионални съвети относно правилната спецификация на продукта за всяко приложение
  • Подпомага при разработването и изпълнението на стратегическите планове на компанията
  • Изпълнява необходимите административни задачи, свързани с котировки, продажби или комуникации с клиенти, отчети, бюджети и прогнози за продажби
  • Отчита се директно на ръководството на компанията и сътрудничи в близък контакт
ИЗИСКВАНИЯ:
  • Опит в областта на индустриалните продажби (строително, селскостопанско, минно или промишлено оборудване)
  • Отлично владеене на английски език
  • Компютърна грамотност
  • Шофьорска книжка
  • Лидерски умения и добре организиран характер
  • Висше техническо образование ще се счита за предимство
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
  • Високо конкурентна заплата
  • Бонусна схема за всяка завършена сделка
  • Служебен автомобил, който може да се използва за лични цели
  • Непрекъснати обучения в чужбина
  • Възможности за развитие в рамките на Сигма България
  • Непрекъснато нарастваща и високопрофесионална работна среда съгласно международните стандарти
  • Служебен телефон и лаптоп
Работодател с равни възможности. Тази компания разглежда кандидатите независимо от раса, цвят на кожата, религия, пол, сексуална ориентация, полова идентичност, национален произход, увреждане или статут на ветеран.

Получаване на автобиографии на английски език за предпочитане до 30/10/2020

Кандидатствай по тази обява
СИГМА БЪЛГАРИЯ АД  Известие за нови обяви
Повече за СИГМА БЪЛГАРИЯ АД
Всички обяви на СИГМА БЪЛГАРИЯ АД