15.10.2020
СУПЕРВАЙЗЪР ПРОДАЖБИ, Юниливър България EOOД
Месторабота Хасково; Постоянна работа; Пълно работно време

СУПЕРВАЙЗЪР ПРОДАЖБИ

„Сладоледена фабрика“ ЕООД, собственост на Unilever SCE, е официален производител и разпространител на сладоледите на Юниливър (ЕСКИМО, ДЕНИ и АЛДЖИДА) и представител на сладоледите МАРС в България.

Предлагаме Ви възможност да се присъедините към търговския ни екип на позиция СУПЕРВАЙЗЪР ПРОДАЖБИ в района на Стара Загора, Хасково и Кърджали.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
• Развитие на продажбите и осигуряване на максимална видимост и наличност на нашите марки в търговските обекти в поверената Ви зона;
• Изграждане на нови и надграждане на вече съществуващите отношения с бизнес партньорите на Сладоледена фабрика ЕООД;
• Изпълнение на търговския план и заложените цели чрез активиране на пълния потенциал на всеки клиент по отношение на портфолио, съоръжения и промоции;
• Увеличаване на обемите на продажби чрез прилагане на мърчандайзинг стандарти, лансиране на нови продукти и активиране на рекламни кампании;
• Познаване на пазара и подаване на информация по отношение на цени, маркетинг активности и продукти на конкуренти;
• Споделяне на добри практики с екипа и прилагане на иновации в собствената зона.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование;
• Предишен опит в продажбите - особено в областта на бързо оборотните стоки;
• Валидна шофьорска книжка категория „В“ и възможност за пътуване в страната;
• Способност за изграждане на партньорски взаимоотношения и отлични комуникативни умения;
• Екипен играч с фокус към постигането на резултати;
• Добро владеене на английски език и MS Office се счита за предимство.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Динамична и интересна работа в международна компания;
• Конкурентно възнаграждение, подкрепящо доброто представяне и постигането на целите;
• Служебен автомобил, телефон и таблет;
• Възможност за професионално развитие;
• Атрактивни социални придобивки.

Очакваме:

Kандидатите, които се интересуват от предложението ни, да изпратят своя автобиография и мотивационно писмо.

Кандидатствай по тази обява
Юниливър България EOOД  Известие за нови обяви
Повече за Юниливър България EOOД
Всички обяви на Юниливър България EOOД