14.10.2020
★★★★★ Администратор / Рецепционист, SKIN VISION Ltd
Месторабота София, ул. Позитано 20 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Администратор / Рецепционист

Описание на позицията:

Организира и контролира дейноста по посрещане, обслужване и изпращане на пациентите;
Предоставя необходимата информация;
Разработва графици и други вътрешно документи;
Организира и контролира работния процес на рецепция;

Ние предлагаме:

Фирмено обучение;
Фиксирано работно време;
Работа в приятна атмосфера;
Конкурентно възнаграждение.

Нашите изисквания:

Средно или висше образование;
Компютърна грамотност;
Отлични организационни и комуникативни умения;
Умения за бързо решаване на проблеми;
Приветливо отношение към пациентите;
Владеене на английски език - говоримо;
Работа на подобна позиция в медицинско заведение ще се счита за предимство.

Моля кандидатите да изпратят CV и снимка.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
SKIN VISION Ltd  Известие за нови обяви
Повече за SKIN VISION Ltd
Всички обяви на SKIN VISION Ltd