13.10.2020
ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО, ПРЕДСЕДНИК ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО

ПРЕДСЕДНИК ЕООД е водеща фабрика за производство и търговия със естествени скално-облицовъчни материали.

Изисквания:

- Предишен оперативен опит в областта е предимство.
- Организиран, мотивиращ, практичен, отговорен, експедитивен и лоялен.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Служителят на тази длъжност е отговорен за ежедневната организация, координиране и контролиране на дейностите в производствен участък.
Основни отговорности и задачи:
1. Планира, организира и ръководи дейността на производствен участък- цялостният контрол на процеса на производство- рязане, полиране, разкрояване и подготовка за експедиция на изделия;
2. Анализира производствените процеси и организира дейността по подобряване на ефективността и увеличаване на производителността.
3. Проследява изпълнението на производствената програма и календарните графици за производството на готова продукция и осъществява ежедневен оперативен контрол по изпълнението им.
4. Организира и ръководи работата в производствен участък с 30 човека.
5. Работи под прякото ръководство на Директора.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

- Подходящо образование (средно или висше) техническо
- Познания в инструменталната работа;
- Компютърна грамотност

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

Професионално развитие във фирма, която е водещ български производител;
• Работа в млад, енергичен и мотивиран екип;
• Дългосрочни трудови взаимоотношения;

КАК ДА КАНДИДАТСТВАТЕ:

Моля, да изпратите автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка на посочения бутон в обявата “Кандидатствай“

!!!Важно: Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
ПРЕДСЕДНИК ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ПРЕДСЕДНИК ЕООД
Всички обяви на ПРЕДСЕДНИК ЕООД