12.10.2020
Охранител М/ Ж, КРОН СЕКЮРИТИ ООД
Месторабота Димитровград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 550 BGN (Бруто)

Охранител М/ Ж

"Крон Секюрити" ООД е лицензирана за извършване на охранителна дейност на територията на Република България, с разгъната организационна структура на територията на цялата страна. Във връзка с разширяване на дейността, дружеството търси да назначи служители на длъжност „Охранител”, със следните отговорности и изисквания:

Компанията предлaга:
• Високо заплащане и осигуровки върху пълното трудово възнаграждение
• Бонуси за добро изпълнение на възложените им функции
• Възможност за професионална реализация
• Придобиване на професионална квалификация "Охранител"
• Фирмено обучение
• Униформено облекло
• Динамична работа в професионален екип

Отговорности:
1. Осъществява пропускателен режим в охранявания обект.
2. Проверява и реагира на сигнали, получени от изградените в обекта технически системи за сигурност.
3. Задържа лица, които с действията си създават опасност за живота и здравето на намиращите се в обекта граждани или увреждат имуществото им.

Изисквания към кандидатите :
• Образование – средно;
• Чисто съдебно минало;
• Представителен външен вид;
• Отговорни към възложените им функции;
• Умения за работа в екип.

Oбекти за охрана: гр. Димитровград - търговски обекти.

Лице за контакт: Иван Блажев 0879350127

Кандидатствай по тази обява
КРОН СЕКЮРИТИ ООД  Известие за нови обяви
Повече за КРОН СЕКЮРИТИ ООД
Всички обяви на КРОН СЕКЮРИТИ ООД