12.10.2020
★★★★★ Ръководител екип "Съдебни вземания", Агенция за събиране на вземания ЕАД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Ръководител екип "Съдебни вземания"

„Агенция за събиране на вземания” ЕАД е небанкова финансова институция, специализирана в купуването на просрочени вземания. Ние сме част от B2Holding - един от лидерите в сектора за Европа. Развиваме успешно дейността си и позицията ни на пазара е стабилна и утвърдена. Наши клиенти са банки, небанкови финансови институции, телекомуникационни дружества и други.

Търсим квалифициран, амбициозен и отговорен служител за позицията Ръководител екип "Съдебни вземания", който да се присъедини към екипа ни.

Основни задължения и отговорности:
1. Управление на екип от юрисконсулти, ангажирани с портфейл от граждански и изпълнителни дела.
2. Осъществяване на контрол върху реализирането на поставените на юристите финансови цели.
3. Анализ на портфейлите на юрисконсултите и предоставяне на насоки за по – ефективното им управление.
4. Текущ контрол и управление върху изпълнението на поставени задачи, процеси, разходи, съпътстващи изпълнителния процес.
5. Установяване, развиване и поддържане на оперативна комуникация с външни партньори (държавни и частни съдебни изпълнители, адвокати и др.) .
6. Подпомагане работата на юрисконсултите във връзка с процесуално представителство по искови производства.
7. Контрол на точното изпълнение на вътрешните процедури в компанията от страна на ръководения екип от юрисконсулти.

Какви са изискванията за заемане на позицията?
1. Висше юридическо образование;
2. Опит в управлението на хора и процеси – минимум 2 години;
3. Юридически опит – минимум 3 години;
4. Компютърна грамотност - MS Office;
5. Аналитичност, креативност и адаптивност;
6. Умения за работа в екип.

Какво предлага компанията?
1. Възможност за професионално и кариерно развитие;
2. Стартово и последващи обучения;
3. Конкурентна фиксирана заплата и мотивираща бонус система;
4. Динамична работа в млад и мотивиран екип;
5. Социални придобивки - ежемесечни ваучери за храна, допълнителни дни годишен отпуск, допълнително здравно осигуряване и др.;
6. Трудов договор.

Защо да изберете нашата компания?
Ние сме компания, ориентирана към растеж и постигане на екипни резултати;
Социално отговорна компания;
Компания, която цени хората в екипа и инвестира в тяхното бъдеще, обучение и развитие в позитивна работна среда.

Ако виждате успеха и професионалното си развитие в нашата компания, ако за Вас доброто .
управление се корени в новите идеи, екипната работа и лоялното отношение, очакваме подробна автобиография и актуална снимка.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Агенция за събиране на вземания ЕАД

Кандидатствай по тази обява
Агенция за събиране на вземания ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Агенция за събиране на вземания ЕАД
Всички обяви на Агенция за събиране на вземания ЕАД