07.10.2020
★★★ СКЛАДОВ РАБОТНИК, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1000 до 1250 BGN (Нето)

СКЛАДОВ РАБОТНИК

Нашият клиент, Аурека ООД, е фирма, специализирана във вноса и търговията на бои, лакове, латекси, покрития, препарати и инструменти от най-висок клас. Вече 20 години предлагат на българския пазар световно известни марки, сред които Dulux, Vivechrom, Benjamin Moore, Cuprinol, Hammerite, Polycell, MagPaint, Harris.

Основни задължения:
∙ Извършва товаро-разтоварни дейности с помощта на складова техника и оборудване
∙ Приема, предава и подрежда стоки и товари съгласно вътрешнофирмените процедури
∙ Събира и комплектува стоки и материали по подадени заявки
∙ Извършва доставка със служебно МПС на стоки и товари до фирмени и клиентски обекти на територията на гр. София
∙ Грижи се за коректното попълване и последваща обработка на документите, с които работи
∙ Следи за състоянието на получените стоки и при проблеми уведомява отговорните лица
∙ Участва в поддръжката на реда и хигиената в складовата база

Изисквания:
∙ Завършено средно образование
∙ Организираност, бързина и спазване на срокове
∙ Умения за работа в екип
∙ Свидетелство за управление на МПС, категория В, активен водач.

Предимства: предишен трудов опит на подобна позиция; правоспособността за управление на мотокар/електрокар и МПС

Предложението на компанията:
• Нетно възнаграждение 1000 лв. с включени 60 лв. ваучери за храна и допълнителни бонуси за добро представяне в рамките на 150-250 лв.
• Работа в безопасна среда при 40 часова работна седмица от понеделник до петък с работно време от 9.00 до 17.30 часа
• Работи се с около 1000 продукта, повечето са бои, тежащи 3.5-7кг, но има и работа с кофи, тежащи 15-20кг.
• Фирмено облекло, изразяващо корпоративна идентичност и култура
• Склада се намира на Гара Искър, промишлена зона, нова сграда от термопанели. Намира се близо до кръстовището на ул. „Димитър Пешев“ и ул. „Мюнхен“.

Ако в предложението на нашия клиент сте открили своето работно място и отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите актуална автобиография.

На работещите е гарантирана конфиденциалност.

Вашата автобиография ще бъде използвана единствено само за целите на този подбор.

Удостоверение за извършване на посредническа дейност № 2116/15.09.2016 г.

Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД