06.10.2020
Складов работник - Шофьор, Интертрейд ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Хасково; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 900 BGN (Нето)

Складов работник - Шофьор

Фирма Интертрейд ЕООД се занимава с търговия на едро и дистрибуция на перилни, почистващи препарати,парфюмерия и козметика.Предлага продукти на световно известни марки и търси да назначи:

Складов работник - Шофьор по заместване

ЗАПЛАТА- 900 лева

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:

* Разтоварва и товари стока от доставчици и бусове на фирмата
* Комплектова поръчки и подготвя за експедиция
* Работа с широка продуктова гама
* Подрежда стоката и поддържа чистотата в склада
* Доставяте стока до клиенти на фирмата.
* Събирате и отчитате парите при плащания в брой

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

* Добро ниво на организираност
* Коректност,лоялност и отговорност
* Добри умения за работа с документи
* Средно/Висше образование

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

* Добра работна среда в утвърдена търговска фирма
* Изряден трудов договор
* Постоянна работа и пълен работен ден
* Работно време: Понеделник – Петък
* Почивни дни: събота и неделя
* Адрес на месторабота: град Хасково

Първоначалният подбор ще се извърши по документи, контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати.

За да кандидатствате за обявеното работно място използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява" и изпратете вашата автобиография и актуална снимка.

Кандидатствай по тази обява
Интертрейд ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Интертрейд ЕООД
Всички обяви на Интертрейд ЕООД