05.10.2020
Помощник готвач, КОМПО АД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време

Помощник готвач

Кафе-ресторант "Тракийска принцеса" в гр. Враца, търси да назначи отговорни и мотивирани личности.

Изисквания:
- Добри готварски умения и креативност;
- Отговаря за своевременното приготвяне на планираните ястия;
- Стриктно спазва технологията и рецептурника за приготвяне на ястията;
- Усъвършенства стандартите на обслужване и спазва хигиенните изисквания в обекта;
- Желание за работа и сериозно отношение;
- Добра способност за работа в екип и сътрудничество;
- Предишен опит на подобна позиция е задължителен;
- Валидна здравна книжка.

Отговорности:
- Отговаря за количеството и качеството на вложените продукти в готварската продукция в съответствие с установените рецептури;
- Прилагане на стандартите за качество и хигиена на храната;
- Координация на работата в кухнята и своевременно приготвяне на храната;

Ние предлагаме:
- Приятна работна атмосфера;
- Коректни условия на труд;
- Трудов договор и постоянно работно място;
- Добро възнаграждение;

Моля, изпращайте актуална автобиография и актуална снимка(кандидатурите без актуална снимка не се разглеждат)
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
КОМПО АД  Известие за нови обяви
Повече за КОМПО АД
Всички обяви на КОМПО АД