29.09.2020
★★★★★ Диспонент - международен отдел, ТРАНСПРЕС ГРИЙН ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, ул. Мими Балкансka №140 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Диспонент - международен отдел

Транспрес Грийн ЕООД е част от голямото семейство на Транспрес ООД - водеща логистична компания в България.

Транспрес ООД е водеща логистична компания в България, създадена преди повече от 25 години с фокус върху транспортните услуги. Ние сме иновативна компания, която е с висок приоритет, следващ принципите за активно и интелигентно опазване на околната среда. Транспрес обединява хора, технологии и транспортна мрежа и разчита на екип от професионалисти и партньори, които са движещата сила на компанията. Фирмата изпълнява услуги в сферите на следните дейности: транспорт на комплектни и частични товари, транспорт на групажни пратки, куриерски и логистични услуги. Желанието на Транспрес да обхване тези процеси в глобален план и да покрие възможно най-широк спектър от транспортни услуги в международен план доведе до естественото партньорство с DACHSER през 2008 година, а то от своя страна е изключителна възможност за използване на единна европейска мрежа от транспортни услуги.

Искаш ли да се присъединиш към фирма, която непрестанно цели да се развива? Мечтаеш ли за екип от професионалисти, с които да работиш рамо до рамо? Ако отговорът е ДА – с нетърпение очакваме да станеш част от нашето семейство!

Свободната позиция, която обявяваме е - Диспонент за международен транспорт за депото ни в град София.

За да се чувстваш добре при нас, ние ще ти предоставим:

• Работа в стабилна фирма, заемаща водеща позиция в логистичния бранш;
• Трудов договор;
• Отлично възнаграждение и бонуси, свързани с изпълнение на поставените цели;
• Корпоративно обучение;
• Приятна и открита работна среда;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Ваучери за храна;
• Карта за гориво за лично ползване с определени отстъпки;
• Карта за отстъпки в определени оптики;
• Възможност за закупуване на карта за спорт на преференциални условия;
• Възможност за развитие сред екип от професионалисти, които работят рамо до рамо.

Задълженията на бъдещия член на нашето семейство ще бъдат:

• Отговаряне за качественото изпълнение на транспортните заявки съгласно изискванията на клиентите и договорените условия;
• Даване на инструкции на шофьорите - адреси/зареждане на гориво/работно време/ маршрути;
• Поемане на отговорност за шофьорския екипаж - организиране работата на шофьорите (минимални престои и максимални работни часове);
• Анализиране на оперативни отчети за шофьорите/насочване към подобряване на оперативните резултати;
• Създаване на оптимален маршрут за шофьорския екипаж;
• Разрешаване на възникнали проблеми при превозите;
• Отговаряне за контролирането и оптимизирането на разходите, както и за коректното отношение с поддоставчиците на фирмата;
• Организиране (заедно с техническия сътрудник) посещения в сервиз за ремонт или обслужване на транспортните единици, както и следене за съответните престои;
• Изготвяне на справки и отчети;
• Работа с нощен телефон - на смени.

Бъдещият член на нашето голямо семейство, трябва да:

• Владее свободно английски и/или немски език;
• Бъде силно дисциплиниран и отговорен;
• Умее да работи в екип и притежава лоялност към всеки член на екипа;
• Има много добри компютърни умения;
• Има опит с транспортните борси - предимство;
• Притежава опит на подобна позиция - предимство.

Ако предложението ни представлява интерес за теб и искаш да станеш част от семейството на Транспрес, начинът на кандидатстване е наистина лесен – изпрати ни автобиографията си! Нямаме търпение да се срещнем с теб! Желаем успех на всички кандидати!
Автобиографията Ви ще бъде използвана само и единствено за целите на подбор за конкретната длъжност, за която кандидатствате. Достъп до личните Ви данни ще има само Специалист Човешки ресурси и прекият ръководител на отдела, в който има обявена свободна позиция.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ТРАНСПРЕС ГРИЙН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ТРАНСПРЕС ГРИЙН ЕООД
Всички обяви на ТРАНСПРЕС ГРИЙН ЕООД