23.09.2020, Ref.#: NS
★★★★★ НАЧАЛНИК СКЛАД, НЮ ГЛОБАЛ БЪЛГАРИЯ АД
Месторабота Стара Загора; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

НАЧАЛНИК СКЛАД

Задължения:
- Ефективно планиране, организиране и контролиране на складовите наличности и доставките на стоки;
- Координира извършването на товаро-разтоварните работи и рационалното използване на складовите площи.
- Контролира, организира и отговаря за физическото и документалното приемане, движение и предаване на готовата продукция към и от склада;
- Организира оптималното разпределение/подредба и следи за състоянието на съхраняването на готовата продукция;
- Управлява работата на складовия персонал, като осигурява навременното изпълнение на задачите и стриктното спазване на стандартите за работа;
- Управление и координиране на транспортната дейност от склада;
- Организира и отговаря за правилното приемане на материали, проверяване на фактическата им наличност с тази по стокова разписка/фактура и съхранение на стоките в склада.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
- Изготвя справки за движението на стоките.
- Следи и отговаря за изрядния външен вид на приетата или експедирана стока.
- Материална отговорност
- Оформя документи, свързани с доставките и отпускането на стоки и материали.
- Участва при провеждането на инвентаризация на стоките и материалите.
- Приема поръчки за доставка на стоки и материали и организира доставянето им.

Изисквания:
- Опит на подобна позиция е предимство;
- Компютърна грамотност, работа с MS Excel, MS Word.;
- Комуникативност и възможност за работа в екип;
- Добри организационни умения;
- Отговорност и дисциплинираност;
- Мотивирана и комуникативна личност, с насоченост към крайния резултат и умения за решаване на проблеми.

Ние предлагаме:
- Фирмено обучение;
- Работа в приятна работна среда;
- Постоянен трудов договор;
- Добро и навременно възнаграждение

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
НЮ ГЛОБАЛ БЪЛГАРИЯ АД  Известие за нови обяви
Повече за НЮ ГЛОБАЛ БЪЛГАРИЯ АД
Всички обяви на НЮ ГЛОБАЛ БЪЛГАРИЯ АД