17.09.2020, Ref.#: DT
★★★★★ Специалист Обучение на Водачи, Дискордиа АД / София  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист Обучение на Водачи

DISCORDIA е водеща компания в областта на международния транспорт и логистика, член на Межднародната федерация на спедиторските сдружения (FIATA), Националното сдружение на българските спедитори (НСБС), Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България (КРИБ).
Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим най-подходящият кандидат за позицията:

Отговорности:
  • Участва в първоначалното изпитване и инструктиране на новопостъпващите международни шофьори като:
     -  тества уменията за управление на тежкотоварен автомобил;
     -  провежда теоретичен и практически инструктаж относно ефективния стил на
         управление и експлоатация на превозното средство;
     -  инструктира за основните правила на икономично шофиране;
     -  обучава новите водачи по отношение използването на вътрешното оборудване на                   превозното средство
  • Комуникира с водачите с цел подобряване на представянето им;
  • Участва в подобора на водачите
  • Води отчетност относно постигнатите резултати в процеса на работа.

Изисквания:
  • Релевантен опит ще се счита за сериозно предимство
  • Наличие на шофьорска книжка категория C+Е
  • Опит в управлението на тежкотоварен автомобил
  • Добри умения за работа с пакета Microsoft Office
  • Опит в управлението на хора
  • Способност за работа в динамична обстановка.
  • Комуникационни и организационни умения.
  • Дългосрочни намерения.

Ние предлагаме:
  • Да станете част от един успешен и силно мотивиран екип от млади хора
  • Работа с най-съвременните технологии в света за управление на транспортната дейност
  • Възможност да изградите кариерата си в бързо развиваща се компания, лидер в България и Югоизточна Европа в областта на международния транспорт и спедиция

За да кандидатствате, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо.
Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Дискордиа АД / София  Известие за нови обяви
Повече за Дискордиа АД / София
Всички обяви на Дискордиа АД / София