16.09.2020, Ref.#: FM
★★★★★ Младши Специалист Подбор на Водачи, Дискордиа АД / София  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Младши Специалист Подбор на Водачи

Дискордиа е водеща компания в областта на международния транспорт и логистика, член на Межднародната федерация на спедиторските сдружения (FIATA), Националното сдружение на българските спедитори (НСБС), Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България (КРИБ).
Във връзка с разширяване на нашия екип търсим кандидати за позицията:

Отговорности:
  • Участва в цялостния процес по подбор на водачи:
         - Изготвяне и публикуване на обяви чрез различни източници
         - Създаване на нетуърк и използване на алтернативни канали на подбор
         - Преселектиране на кандидати
         - Координиране на подборния процес с мениджмънта на компанията
         - Изготвяне на регулярни справки, водене на отчетност и проследяване резултатите в                развитието на подборния процес
  • Проактивно участва в различни инициативи за промотиране на бранда и атрактирането на кандидати посредством различни източници

Изисквания:
  • Подходящо висше образование
  • Комуникативна личност с отлични презентационни умения
  • Отлични аналитични умения
  • Проактивна личност, насочена към постигане на резултати
  • Динамична личност с възможност да взимане ефективни решения под стрес
  • Опит в комуникацията с водачи или аналогичен персонал ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме:
  • Възможността да станете част от един успешен и силно мотивиран екип от млади хора.
  • Корпоративно обучение в областта на подбора и международния транспорт
  • Кариерно развитие в бързо развиваща се компания лидер в България и Югоизточна Европа в областта на международния транспорт и спедиция.
  • Работа в модерен офис, комбиниращ работна среда от най-високо качество със зони за почивка

За да кандидатствате, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо.
Ще се свържем с кандидатите, одобрени по документи.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Дискордиа АД / София  Известие за нови обяви
Повече за Дискордиа АД / София
Всички обяви на Дискордиа АД / София