16.09.2020
★★★★★ Директор Бизнес развитие в кредитна фирма, КРЕДИТ ТРЪСТ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Директор Бизнес развитие в кредитна фирма

"Кредит Тръст" ООД е финансова институция, регистрирана със заповед № БНБ-101411. Дружеството е част от група инвестиционни и финансови компании, опериращи на българския пазар, с дългогодишна история.

Във връзка с разширяване обхвата на дейността си, Кредит Тръст търси да назначи специалист за горепосочената длъжност.

Изисквания и квалификации:

• Висше икономическо образование;
• Опит на ръководна позиция във финансова/кредитна институция;
• Опит при структуриране и управление дейността на финансова/кредитна институция

Задължения и отговорности:

• Организация и управление на дейността на кредитната фирма;
• Организация на процесите по привличане на клиенти

Ние предлагаме:

• Конкурентно възнаграждение;
• Работа в амбициозен екип;
• Възможности за професионално развитие;
• Работа на трудов договор

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете професионална автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана.

Кандидатствай по тази обява
КРЕДИТ ТРЪСТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за КРЕДИТ ТРЪСТ ООД
Всички обяви на КРЕДИТ ТРЪСТ ООД