16.09.2020
★★★★★ Шофьор- доставчик /с микробус до 3,5 т/, НИО ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1100 до 1500 BGN (Бруто)

Шофьор- доставчик /с микробус до 3,5 т/

Фирма НИО ЕООД се занимава с внос и търговия на едро и дребно на бебешки продукти.

Фирмата търси да назначи:

Задължения:

- извършва доставки със служебен микробус до магазини/клиенти на фирмата/в София
- извършва товаро - разтоварна дейност и отмятане на стоката по документ при клиента
- внимателно отношение към клиентите и съдействие и отговори на проблеми и въпроси отнасящи се до продуктите на фирмата
- отговаря за техническата изправност на микробуса, както за изрядността на документите
- извършва техническата поддръжка и монтаж на стоките продавани от магазина

Изисквания:

- средно образование
- свидетелство за управление на МПС, категория В
- отговорност и желание за работа
- отлични комуникативни умения;
- позитивно излъчване и предприемчив дух
- отношението към клиентите
- отговорност към работата, екипа и задачите
- търговски усет и висока мотивация за резултати
- непрекъснато желание за усъвършенстване и обучение

Ние предлагаме:

- Трудово правни отношения;

- Дългосрочно сътрудничество;

Работно време вторник до събота - 10,00-19,30 часа
Адрес на работното място – гр. София, ж.к. Илинден, бул. "Ал. Стамболийски" №188

Ако имате потенциала да поемете отговорностите на позицията, моля изпратете автобиография и снимка.

Ще се разглеждат само получени през Jobs.bg кандидатури.

Кандидатствай по тази обява
НИО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НИО ЕООД
Всички обяви на НИО ЕООД