15.09.2020, Ref.#: 2
Работник за месарска фирма, СД АРАБИКА - ПЕШКОВ, ВАСИЛЕВА
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 650 до 700 BGN (Бруто)

Работник за месарска фирма

Цех за опаковане и преработка на месо търси човек с опит.
работата е обща.

Задължения :
Подготвя заготовките за преработка
Прибира готовите продукти в камерата за съхранение
Помага на линията за опаковане

Изисквания към кандидатите :
Предишен опит задължително
Енергичен човек
Да умее да работи в екип
Сериозно отношение към работата

Фирмата предлага:
Седмично заплащане
Добри условия на труд
Перфектен екип

Ако обявата представлява интерес за вас моля пускайте вашите СВ та или се обадете на тел:0898616996

Кандидатствай по тази обява
СД АРАБИКА - ПЕШКОВ, ВАСИЛЕВА  Известие за нови обяви
Повече за СД АРАБИКА - ПЕШКОВ, ВАСИЛЕВА
Всички обяви на СД АРАБИКА - ПЕШКОВ, ВАСИЛЕВА