15.09.2020
ШОФЬОР БУС, СД АРАБИКА - ПЕШКОВ, ВАСИЛЕВА
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 850 до 1000 BGN (Бруто)

ШОФЬОР БУС

Фирмата оперира на територията на град Враца и близките населени места. Поради разрастване на фирмата търсим да назначим:
Шофьор бус.
Изисквания:
• Минимум средно образование.
• Чиста шофъорска книжка – кат B – професионален-шофъор.
• Чисто съдебно минало.
• Добри шофъорски умения.
• Висока професионална етика и подреденост в работата.
• Умения за работа в екип.
• Добри комуникативни способности, инициативност, умения за разрешаване на проблеми.
• Теоритична подготовка и практически опит в областта на директните продажби на бързооборотни потребителски стоки.
• Умения за работа с парични суми и документи.
• Добро психическо състояние.

Задължения:
• Материално отговорно лице на пълна имуществена отговорност на зачислените му стокови и материални активи.
• Товари продуктите в микробуса според приетите заявки за изпълнение, като добавя към тях и прогнозируемите си дневни продажби.
• Спазва търговската политика и условия на продажби на компанията, както и установения дневен маршрут/район.
• Спазва установените разходни норми и маршрути, коректно попълва пътните листи.
• Следи за доброто техническото състояние на повереният му микробус и неговата експоатация според препоръките на производителя.
• Следи за навременната смяна на консумативи, текущи технически прегледи.
• Доставя заявки на клиентите.
• Проверява дали физически стоките отговарят на документите за продажба.
• Предава стоката на клиентите като изисква проверка от страна на клиента и удостоверяване за приемане (подпис).
• Подържа автомобила си чист и изправен и го използва с грижата на добър стопанин.
Важно: Работи в екип с търговец на петдневна работна седмица.

Кандидатствай по тази обява
СД АРАБИКА - ПЕШКОВ, ВАСИЛЕВА  Известие за нови обяви
Повече за СД АРАБИКА - ПЕШКОВ, ВАСИЛЕВА
Всички обяви на СД АРАБИКА - ПЕШКОВ, ВАСИЛЕВА