19.09.2020
★★★★★ Служител в склад, АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1400 BGN (Нето)

Служител в склад

Andrews/ е символ на българската мода и вдъхновение за цяло поколение. Компанията с над 20 години опит и повече от 20 магазина в страната гради своята бизнес визия за бъдещето с креативност, безкомпромисно качество, модерни дизайнерски решения и иновативни технологии. Бизнес плановете на фирмата включват увеличаване на пазарния дял и системно надграждане на концепцията за дизайн с изпреварващи тенденциите решения.

Andrews/ постоянно развива своя екип и обучава професионалисти в най-високите стандарти на производството, търговията и маркетинга.

Компанията търси отговорни, мотивирани и динамични личности, които да се присъединят към екипа ни.

Основните задължения:

1. Приема стока в склада и отговаря за нейното подреждане и съхранение;
2. Изпълнява заявки като подготвя стоката за експедиция;
3. Поддържа стоката в добър търговски вид и я съхранява и подрежда, съгласно вътрешните указания и стандарти;
4. Работи със складова програма, за стоковата наличност;
5. Участва при инвентаризация на склада и или инвентаризация на магазинната мрежа;
6. Поддържа реда и хигиената в склада.
7. Подържане на актуална информация относно наличността на стоките.
8. Шофиране при необходимост и заместване.

Нашите изисквания към подходящите кандидати:

1. Завършено средно образование;
2. Опит – минимум 1 година на същата или подобна позиция;
3. Компютърна грамотност и работа със складова програма;
4. Организираност, отговорно и навременно изпълнение на задачите;
5. Свидетелство за управление на МПС, категория "В" - задължително;
6. За предимство, ще се счита, пиртежаването на свидетелство за управление на Мотокар.

Нашето предложение, към всеки заинтересован:

1. Да станете част от фирма лидер в своята област;
2. Трудов договор с атрактивно стартово възнаграждение;
3. Местоположението на работното място е в кв.Илиянци;

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да изпратите Вашата автобиография и снимка, чрез бутона"Кандидатствай по тази обява".

Първоначалният подбор ще бъде извършен по документи, а одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим на всеки, проявил интерес към позицията.

Конфиденциалността е гарантирана по Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД
Всички обяви на АНДРЮС ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ЕООД