15.09.2020, Ref.#: headoflab
★★★★★ Ръководител Лаборатория за изпитване на Лични предпазни средства, ISET s.r.l
Дистанционна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 2500 BGN (Нето)

Ръководител Лаборатория за изпитване на Лични предпазни средства

Позиция: Ръководител Лаборатория за изпитване на Лични предпазни средства
Head of Laboratory for testing of Personal protective equipment

Поради разширяване обхвата на дейностите си, търсим Ръководител Лаборатория за изпитване на Лични предпазни средства за нашата Лаборатория в София, България. Нашата дейност е свързана с услугата сертификация на промишлени продукти, като нотифициран орган, NB 2853, съгласно европейските Директиви и Регламенти.

Главни дейности:

• Извършва цялостната организация и провеждане на дейностите по изпитване на Лични предпазни средства в Лабораторията на фирмата.
• Документира дейностите по изпитванията съгласно изискванията на БДС EN ISO 17025:2018
• Осъществява връзките с клиентите на фирмата относно изпитванията на ЛПС
• Работи в строго съответствие с изискванията на БДС EN ISO 17025:2018, действаща в Лабораторията
• Организира провеждането на вътрешни и надзорни одити на Лабораторията
• Подготвя Лабораторията за акредитация съгласно БДС EN ISO 17025:2018
• Отговаря за точността и верността на резултатите от изпитванията на ЛПС
• Поддържа в изправност и организира провеждането на периодичните проверки и калибриране на изпитателното оборудване
• Следи и поддържа в актуално състояние нормативните документи /стандарти и др./, касаещи дейностите на Лабораторията

Други задължения:

• Изпълнява други задължения, както са възложени от Управителя и Ръководител нотифициран орган.

Квалификационни изисквания:

• Висше техническо образование, магистър или по-високо
• Минимум 5 годии работа по специалността
• Много добър английски език, писмен и устен
• Работен опит в изпитателна Лаборатория
• Опит с работа със стандарти и други нормативни документи
• Опит за работа с изпитвателна апаратура
• Опит по поддръжката на изпитвателна апаратура
• Опит по организация и управление на дейностите по изпитванията
• Отлично познаване на изискванията на БДС EN ISO 17025:2018
• Управленски опит

Компетенции и умения:

• Комуникация: Много добри писмени и словесни умения на английски език
• Сътрудничество: Способност за съвместна работа и предоставяне на помощ при необходимост на други членове на екипа на фирмата.
• Знания: Добри компютърни умения в обработката на текстове, електронни таблици, графики с интерес и способност за научаване на нови компютърни приложения.
• Креативност: Способност за създаване на планове и графици за работата в Лабораторията
• Характер: Силно внимание към детайла и демонстрирана увереност с положително работно отношение и инициатива.

Работното място е в Лабораторията на фирмата в София, присъствено, на трудов договор на 8 часа.

Много добро заплащане.

Ще бъдат разглеждани само европейски формат CV, подадени на български и английски език.

С одобрените кандидати по CV ще се свържем, за провеждане на интервю в офиса на фирмата в София.

Кандидатствай по тази обява
ISET s.r.l  Известие за нови обяви
Повече за ISET s.r.l
Всички обяви на ISET s.r.l