15.09.2020
Търговски представител, Синергон Енерджи ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 800 до 1300 BGN (Нето)

Търговски представител

„Синергон Енерджи” ЕООД е лицензиран търговец и координатор на стандартна балансираща група. Дружество с предмет на дейност Търговия с електроенергия, енергиен мениджмънт, оперативно планиране, координиране и управление на енергийните системи.
Компанията е създадена с цел да се наложи като един от стабилните и надеждни Търговци на електроенергия на Свободният пазар. Нашата политиката е да залагаме на качеството на обслужване и допълнителните услуги предоставяни на настоящите ни клиенти в името на устойчив и стабилен растеж.

Във връзка с разширяване на дейноста търсим хора, готови да станат специалисти в областа на търговията с електрическа енергия.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Активно привличане на нови клиенти и развиване на клиентска база;
Установяване и поддържане дългосрочни отношения с клиентите;
Администриране и обработка на документи и информация свързани с дейностите по продажбите.
Изготвяне на ежеседмични отчети във връзка с извършените продажби в поставените срокове.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
Завършено средно или висше образование, студенти;
Опит в областта на активното търсене и привличане на клиенти;
Oпит във воденето на преговори и презентации;
Опит в идентифицирането и разработването на успешни канали за продажби;
Много добра комуникативност и позитивен подход към хората;
Отговорност, постоянство и желание за развитие;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Трудов договор със „Синергон Енерджи” ЕООД;
Въвеждащо и последващи професионални обучения;
Гарантирани възможности за кариерно развитие в компанията;
Натрупване на практически опит във сферата на търговия с електроенергия;
Доходи, без таван, пряко обвързани с търговските резултати;

За да кандидатствате изпратете актуална автобиография. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
Синергон Енерджи ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Синергон Енерджи ЕООД
Всички обяви на Синергон Енерджи ЕООД