15.09.2020
★★★★★ Мултимедиен уеб редактор (Новини), BG VOYS OOD  Вижте визитка на компанията
Дистанционна работа; Пълно работно време; Заплата от 1200 до 1800 BGN (Бруто); Езици: Английски

Мултимедиен уеб редактор (Новини)

BG VOICE търси опитен мултимедиен редактор за своите уеб и социални платформи.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Ще създаваш видео, аудио и текстово съдържание за нашите платформи, свързано с горещите теми от деня - новините от Българи, САЩ и света;
• Ще следиш и анализираш представянето на съдържанието и ще вземаш мерки за оптимизирането му, постигането на по-добри резултати и достигането до нови аудитории;
• Ще участваш активно в стратегията по разпространение на създадените истории и съдържание в различни социални медии и платформи.

Търсим човек, който има познания за политиката, здравеопазването и социалната сфера в България,САЩ и по света. Очакваме да познава добре информационните сайтове и агенции и да е в състояние да отсява новините в телевизионните интервюта на политиците. Както и да пише с умение и удоволствие, да създава видео съдържание, подходящо за уеб и социални мрежи.

ИЗИСКВАНИЯ:

• 2+ години опит като редактор, отговорен редактор или главен редактор в сайт, блог или други медии;

• Подходящо висше образование;

• Опит със софтуер за монтаж (Adobe Premier, FinalCut или др), софтуер за обработка на снимки (Adobe Photoshop);
• Опит с Google Analytics и/или други уеб услуги за анализ и отчет на аудитория, трафик и потребителско поведение;

• Опит в професионалното управление на страници и профили в социалните мрежи;

• Безупречна граматика и писмена култура на български и английски език.

Ако тази позиция представлява интерес, изпратете вашето резюме и портфолио. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
BG VOYS OOD  Известие за нови обяви
Повече за BG VOYS OOD
Всички обяви на BG VOYS OOD