16.09.2020, Ref.#: SWEDEN
★★★★★ Медицински сестри, UAB Scandinavian Language School
Месторабота Stockholm / Sweden; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 6000 до 10000 BGN (Нето)

Медицински сестри

Клиентът на SLS в Швеция – компанията Continuum AB – е бързо растяща международна компания със силни позиции на пазара на медицински услуги в Швеция. Основната им цел е да наемат опитни медицински сестри с разнообразен опит и компетенции за работа в болници в Швеция. Ще получавате шведска заплата и всички социални осигуровки(Майчинство, болнични, помощ при безработица), които страната предлага.

Описание на позицията:

• Грижи и общуване с пациентите.
• Приятна професионална атмосфера.
• Полагане на грижи за пациентите(Работа в екип с асистенти на медицинската сестра).
• Поддържане на връзка с доктори и колеги.
• Попълване на базисна медицинска документация.

Изисквания:

• Диплома за завършено медицинско образование от колеж, университет или специализирано училище(отговарящо на европейските директиви).
• Валиден лиценз за медицинска практика(възможно да няма такова нещо в България).
• Минимум 2 години професионален опит по специалността в болница (Всеки опит в специализирани отделения и дейности е голямо предимство).
• Способност за бързо взимане на решения и реагиране на нуждите на пациента.
• Отлични комуникативни умения, позитивен характер, увереност и желание за професионално развитие.

Компанията предлага:

• Заплата от 6000 BGN до 10 000 BGN нето на месец(Бонуси за работа на вечерни, нощни, уикенд смени и празници).
• Гъвкаво работно време / почивен график (4/6/8 седмици в Швеция, 2/4/6 седмици в България за почивка), възможност за съчетаване на работата със семейния живот.
• Приятелска атмосфера и уважение. Колегите помагат на сестрите да се адаптират и споделят своя опит с тях.
• Самолетни билети(Покриват се от компанията).
• Местоживеене в близост до работата(Покрива се от компанията).
• Покриване на битовите сметки (Покрива се от компанията).
• Шведски социални осигуровки(Майчинство, болнични, помощ при безработица).

Как да кандидатствате?

Не пропускайте тази страхотна възможност да работите в Норвегия и да получавате заслужените заплата и уважение.

Може да кандидатствате:
• С натискане на бутона „Кандидатствай по тази обява“.
Или
• С обаждане на 0887073288, където може да получите още информация.

Благодарим Ви за всичко, което правите!

Кандидатствай по тази обява
UAB Scandinavian Language School  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за UAB Scandinavian Language School
Всички обяви на UAB Scandinavian Language School