14.09.2020
★★★ Асистент логистика и снабдяване на материали, ВиоМода ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив, ул. Ландос 4 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Асистент логистика и снабдяване на материали

ВИОМОДА е иновативно австрийско предприятие, което е производител на функционални облекла в Пловдив с над 250 служители. Нашите продукти отговарят на най-високите стандарти за качество.

Ние търсим да назначим:

Изисквания:

- висше образование
- добро владеене на английски език
- висока степен на отговорност
- коректност и лоялност
- комуникативност
- изпълнение на задачите в срок
- умение за работа в екип
- предимство - опит в същата област и владеене на немски език

Основни отговорности и задължения:

- Организиране на работния процес и способност за определяне и спазване на приоритети
- Снабдяване с необходимите платове и материали производствения цех
- Водене на комуникация с клиенти
- Изготвяне на заявки
- Организиране на транспорт
- Готовност за усърдна работа
- Отговорност за високо качество
- Работа в интензивна работна среда

Ние предлагаме:
∙Въвеждащо обучение
∙Добър работен климат, където се ценят успехите
∙Отговорна длъжност и възможност за развитие
∙Интересна работна среда в иновативно и динамично предприятие

Заинтересовахме ли ви? Тогава кандидатствайте при нас:

Васка Бакларова
+359 (0) 882 950 365
Управител

Кандидатствай по тази обява
ВиоМода ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ВиоМода ЕООД
Всички обяви на ВиоМода ЕООД